Mūsu partneri


SIA "AG Capital CFO Services"

Piedāvā plaša spektra finanšu konsultācijas. Specializējas finanšu direktora ārpakalpojumu sniegšanā ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Uzņēmuma dibinātājs un direktors Andrejs Grigoļunovičs, CFA, ir viens no 20 pasaules spēcīgākajiem finansistiem, saskaņā ar “World Rankings for Financial Modeling”.

BONAMEUS SIA

Latvijas uzņēmums, kas sniedz juridiskos un darbības atbilstības pakalpojumus Latvijas un citu ES valstu uzņēmumiem. BONAMEUS specializējas banku un finanšu tiesībās, kolektīvās finansēšanas pakalpojumos, AML, Sankciju režīma ievērošanas, GDPR un citās jomās, kas ir aktuālas grāmatvežiem, mākleriem, finanšu iestādēm, FinTech uzņēmumiem un citiem AML un Sankciju jomu regulējošo likumu subjektiem. BONAMEUS sniedz arī juridisko atbalstu dažādu licenču saņemšanai.

FUNDAUS OÜ

Kolektīvās finansēšanas platforma, reģistrēta Igaunijā ar mērķi sniegt finansējuma piesaistes pakalpojumus biznesa projektu realizācijai visās ES valstīs un Norvēģijā. Caur FUNDAUS platformu ir iespējams piesaistīt nodrošinātu aizdevumu uz termiņu līdz 3 gadiem nekustamo īpašumu, ražošanas, loģistikas, lauksaimniecības un mežistrādes, kā arī citu sfēru projektu īstenošanai vai arī investēt brīvos naudas līdzekļus, katru mēnesi pelnot procentus.Platforma izpilda visas ES Regulas 2020/1503 prasības attiecībā uz noguldītāju līdzekļu drošību un neaizskaramību, investīciju piedāvājumu izvērtēšanu, risku vadību, klientu KYC/Due Diligence un AML procedūrām.

FUNDAUS TRUST AGENT OÜ

Uzņēmums ar trasta pakalpojumu licenci (FIU000346), kura specializācija ir finanšu iestāžu reģistrācija un pilnas  dokumentu paketes sagatavošana attiecīgās licences saņemšanai klienta izvēlētajā Eiropas jurisdikcijā. Pakalpojumu klāsts ietver klienta vēlmēm atbilstošā biznesa modeļa izstrādāšanu, regulatora prasību un normatīvo aktu izpēti un konsultācijas, personāla atlasi un kompetenču izvērtēšanu, vajadzības gadījumā arī detalizēta biznesa plāna izstrādi. Papildus tiek sniegti pakalpojumi saistībā ar uzturēšanās atļaujām, finansējuma piesaistes jautājumiem, kā arī paplašinātas konsultācijas nekustamo īpašumu projektu realizācijas jomā.