Par kompāniju


Mūsu kompānijas misija – nodrošināt pilna spektra biznesa konsultācijas gan uzņēmumiem, kuri darbojas un attīstās, gan jaundibināmiem uzņēmumiem. Vadoties pēc principa „vienā laikā, vienā vietā”, mēs sniedzam pilnu paketi profesionālo konsultāciju pakalpojumu, sākot no firmas reģistrācijas vai biznesa iegādes līdz palīdzībai partneru un noieta tirgu meklēšanā un finansējuma piesaistē. Esošiem uzņēmumiem mēs piedāvājam risinājumus dažāda veida optimizācijas uzdevumiem.


Mēs specializējamies finansējuma piesaistē uzņēmumiem, sākot no kredītlīnijām esošajam biznesam līdz investīcijām start-up projektos. Mūsu klienti ir gan uzņēmēji – iesācēji, gan lielas ārvalstu firmas un starptautiskās kompānijas. Katrs klients mums ir svarīgs, un lepojamies ar to, ka atbilstoši savām spējām veicinām biznesa attīstību, jo vienmēr strādājam uz rezultātu!


Mūsu speciālisti izstrādā pilnu dokumenti paketi finansējuma piesaistei (biznesa plāni, finanšu plāni, investīciju memorandi), veic jebkādas sarežģītības tirgus izpētes, gatavo projekta prezentāciju, veic kompleksu finanšu un juridisko ekspertīzi. Optimālais finansējuma veids tiek izvēlēts, balstoties uz rūpīgu klienta vajadzību analīzi.


Attīstīti ir arī tādi darbības virzieni, kā konsultācijas par ES fondiem un obligāto iepirkumu procedūru, projektu izstrāde ES struktūrfondu līdzfinansējuma piesaistei, kā arī nepieciešamības gadījumā – finansējuma piesaiste projekta realizācijai.


Mūsu komanda ir kvalificēti speciālisti ar plašu praktiskā darba pieredzi finanšu, nekustamo īpašumu un ekonomikas un vadības jomā. Sadarbībā ar partneruzņēmumiem esam spējīgi sniegt kvalitatīvus biznesa konsultāciju pakalpojumus praktiski jebkurā jomā.


Mūsu darbinieki izmanto elastīgu, dinamisku pieeju, ņemot vērā katra klienta individuālās īpatnības. Mēs strādājam uz konfidencialitātes, savstarpējās uzticības un augsta profesionālisma pamatiem.


Mēs izmantojam savu pieredzi Jūsu labā!