Mūsu partneri


SIA “VBBS Consulting”

Starptautisks konsultāciju uzņēmums. Specializējas investoru piesaistē, kā arī piedāvā starpniecību un profesionālu atbalstu banku un apdrošināšanas pakalpojumu saņemšanā. Citu valstu rezidentiem piedāvā risinājumus uzturēšanās atļauju saņemšanai.

SIA “AG Capital CFO Services”

Piedāvā plaša spektra finanšu konsultācijas. Specializējas finanšu direktora ārpakalpojumu sniegšanā ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Uzņēmuma dibinātājs un direktors Andrejs Grigoļunovičs, CFA, ir viens no 20 pasaules spēcīgākajiem finansistiem, saskaņā ar “World Rankings for Financial Modeling”.

BONAMEUS SIA

Latvijas uzņēmums, kas darbojas nekustamo īpašumu jomā, piedāvājot iegādei, īrei un īrei ar izpirkuma tiesībām apartamentus jaunajos projektos un greznas mājas Latvijā un Spānijā, kā arī nodrošina juridisko atbalstu un pārstāvēšanu Spānijas teritorijā. BONAMEUS SIA ir tādu projektu, kā www.easy-home.lv un www.easy-home.es dibinātājs un īpašnieks. Sniedz arī konsultācijas AML un darbības atbilstības jautājumos, ka arī plaša spektra juridiskās un finanšu konsultācijas un pakalpojumus.